Wikpol.pl

Witamy na Wikpol.pl

Producenta wyrobów z wikliny, koszy wiklinowych, mebli, wyrobów z łuby oraz brzozy

Nasza firma powstała w 1990 roku. Poprzez lata ciągłego rozwoju staliśmy się wiodącym producentem wyrobów plecionkarsich na rynku krajowym i europejskim. Szeroki i najwyższy jakościowo asortyment oraz konkurencyjne ceny sprawiają, iż nasza oferta jest atrakcyjna i najbardziej konkurencyjna na rynku. Rzetelnie wywiązując się z powierzanych zamówień zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Nasze produkty cieszą się dobrą sławą nie tylko na rynku polskim ale również europejskim i światowym. Od wielu bowiem lat współpracujemy z firmami z krajów europejskich i ze świata. Nasze wyroby wiklinowe mogą państwo znaleźć w ekskluzywnych sklepach branżowych jak i w wilelu sieciach hipermarketów w kraju i za granićą. Nasze produkty posiadają atesty Krajowej Komisji Artystyczno-Etnograficznej.

Wciąż poszerzamy swą działalność, realizujemy także zamówienia według indywidualnych życzeń klienta. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Podejmujemy się produkcji najbardziej skomplikowanych wyrobów z wikliny, łuby, brzozy i tym podobnych.

Zatrudniamy najlepszych fachowców z różnych regionów kraju, między innymi z okolic Rudnika, Krakowa, Poznania oraz Żywca . Nasi pracownicy to fachowcy z wielopokoleniowym doświadczeniem. Wszytkie wyroby z wikliny, łuby brzozy są produkowane w Polsce z polskich materiałów przez polskich specjalistów.

Posiadamy najbogatszą ofertę wyrobów z wikliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale katalogu. Znajdą tam Państwo kilkaset najpopularniejszych wzorów wykonywanych przez naszych rzemieślników, koszy, mebli, ozdób oraz wielu innych...

Dziekujemy za odwiedzenie naszej strony

Z poważaniem
Pracownicy Wikpol s.j.